Можна сміливо сказати, що більша половина сильної статі сьогодні носить ремінь в якості декоративного аксесуара. Так як сучасні джинси або штани викроєні таким чином, що при правильно підібраному розмірі ідеально сидіти на талії.

Чоловічий ремінь завжди допоможе підкреслити індивідуальність і чудово доповнити весь образ. Як і стиль одягу, так і ремінь мають два основних стилю – неформальний та класичний. При цьому головним відмітним ознакою класики є строгі форми, помірність в деталях, непомітні кольори, всі неформальне – це відбиток індивідуальності, свободи, незвичайність форм і забарвлень.


Отже, давайте розглянемо чоловічий класичний ремінь. Традиційний колір ременя коричневий і чорний. По ширині ремінь класичний менше повсякденного. Матеріал переважно шкіра. Пряжка ременя невелика прямокутна в більшості випадків сріблястого кольору. Відзначимо, що чим більше пряжка, тим менш офіційний стиль передбачається.

Що ж стосується повсякденного варіанту ременя, то сюди можна віднести абсолютно різні варіанти. Різні форми, кольору і матеріал.

Як вибрати чоловічий ремінь?

Шкіряні чоловічі ремені в першу чергу потрібно перевірити на якість матеріалу, з якого вони виготовлені. Є універсальне правило: чим якісніше матеріал — тим довше служить річ і тим краще вона виглядає. Проведіть нігтем по зворотній стороні ременя. Якщо залишився слід, значить шкіра м’яка і податлива, що говорить про гарному якості. Навпаки, стара тверда шкіра несприйнятлива до такого роду тестів — її брати не варто, такий ремінь прослужить короткий термін. Перед покупкою ременя переконайтеся в якості швом і ниток. Сьогодні, при виборі ременя для багатьох вирішальне значення має бренд. Ми рекомендуємо не переплачувати. Головне, що б ремінь був якісним.

Яка пряжка краще?

У більшості випадків відкрита проста пряжка буде оптимальним варіантом. Крім цього є ще два види закритих: з якірцем на звороті. І з затиском, така пряжка не передбачає дірок. Вони, в основному, зустрічаються на ременях з тканини.

Бувають ремені зі змінними пряжками. Для когось така можливість стане приводом, щоб купити саме такий тип.

Розмір чоловічого ременя

Для того, що б правильно підібрати ремінь рекомендуємо дотримуватись наступних порад:

Візьміть розмір талії ваших джинсів та збільшіть його на пару сантиметрів.

Варто також врахувати довжину хвоста зліва в застебнутому вигляді: для класики — це приблизно на величину великого пальця (від початку суглоба), для кежуал — можна, більше — але і в тому і в іншому випадку довжина чоловічого ременя не повинна доходити до другої шлевкі.

Вдалим розміром чоловічого ременя буде той, при якому дотримані перераховані вище умови, і при цьому ремінь застібається на другу або третю дірку.

Як правильно носити чоловічий ремінь?

Для початку визначтеся з тим, чи Ви хочете носити ремінь або підтяжки. Так як обидві ці речі не сумісні. Ніколи не продевайте ремінь під лейблом джинсів, це вважається поганим тоном.

Шкіряні ремені є найбільш універсальними, так як підходять практично під будь-які штани. Якщо говорити про екзотичної шкіри (шкіра пітона, крокодила та ін), то такі ремені чоловічі варто носити з обережністю. Так як вони привертають підвищену увагу до талії, якщо у Вас не ідеальна фігура, тоді радимо відмовитися від такого варіанту. Така ж ситуація складається і з яскравими ременями.

Плетений ремінь підходить для різних ситуацій. Але будьте уважні з формальної одягом, так як його об’ємна текстура може заглушити скромну матерію костюма.

Замшеві ремені також досить популярні. В такому випадку буде ідеально поєднання його з замшевим взуттям. Сміливо комбінуйте колір пряжки (золотий або срібний) з кольором інших аксесуарів: годин, затиску, запонок. Відтінок ременя, якщо це досить строгий дрес-код, повинен поєднуватися з кольором взуття.